PL   EN

MAZ 203067

Aktualna cena (netto)

PLN
EUR

Wylicz prowizję

Aktywne konto Oferenta i konieczność zalogowania się to przepustki do świata licytacji na naszej platformie aukcyjnej. Obie w Twoich rękach

  • Numer aukcji: 2678/SG/AU/2018
  • Tryb licytacji: licytacja manualna
  • Cena wywoławcza: 15 000 PLN
  • Kwota postąpienia: PLN
  • Forma sprzedaży: faktura VAT
Do końca aukcji pozostało:
()
<%days%> dni
<%hours%> godz.
<%minutes%> min.
<%seconds%> sek.

Sprzedawca:

SG Equipment Leasing Polska

Regulaminy sprzedawcy

Lokalizacja:

05-555 Grzędy k/Warszawy, Al. Krakowska 44

Pokaż na mapie

Załączniki:

Informacje podstawowe

  • Marka
    MAZ
  • Model
    203067
  • Nr rejestracyjny
    WOT21076
  • Rok produkcji
    2008
  • Numer aukcji
    2678/SG/AU/2018
  • Rodzaj napędu
    4x2
  • Data pierwszej rejestracji
    2008-03-07
  • Skrzynia biegów
    Automatyczna
  • Moc silnika
    237 KM
  • Rodzaj paliwa
    Olej napędowy
  • VIN
    Y3M20306780000087
  • Przebieg
    1500000 km
  • Kolor
    Żółty
  • Pojemność silnika
    6374 ccm

Dodatkowy opis produktu

  • Pełen opis pojazdu w załączniku.
    Pojazd uszkodzony
    Niedopuszczony do ruchu
    Brak ważnego badania technicznego

Informacje dodatkowe

Dodatkowe informacje są dostępne w wycenie rzeczoznawcy znajdującej się w załącznikach

Wylicytowanie nie jest równoznaczne z zakupem. Ostatecznego przybicia oferty udzieli właściciel przedmiotu po zakończeniu licytacji

Więcej informacji na temat pojazdów oraz aukcji można uzyskać pod numerem tel:
606-751-630 lub 606-322-979
lub e-mail: kontakt.aukcje@sgef.pl

Wyposażenie

Lista ostatnich 10 najwyższych ofert

  • Login oferenta
    Kwota oferty
    Data złożenia oferty
PAGETOP